Бібліотека Університету митної справи та фінансів

       Найбільша бібліотека митного спрямування в Україні. У Фонді бібліотеки, яка налічує понад 100 тисяч примірників, можливо знайти наукові, науково-популярні, навчальні, довідкові, інформаційно-бібліографічні, художні видання українською та іноземними мовами. Велика увага приділяється забезпеченню бібліотеки літературою з митної тематики. Саме тому понад 35%  фонду присвячено дослідженням у митній галузі.

       Бібліотека Університету нараховує бібліотечний фонд у кількості 208726 примірників. Бібліотека використовує програмне забезпечення «Ірбіс 64» та «УФД», які дозволяють автоматизувати майже всі бібліотечні процеси: реєстрацію нових надходжень та періодики, класифікацію та каталогізацію, ретроконверсію, формування баз даних електронного каталогу.

  Створений інституційний репозитарій Університету, який вміщує колекцію продуктів інтелектуальної діяльності Університету наукового, освітнього та методичного призначення. До послуг читачів також створюються проблемно-орієнтовані бази даних-4, база повнотекстових документів, віртуальні довідки до навчальних модулів і індивідуальних завдань, «Мобільна бібліотека».

       Бібліотека УМСФ надає користувачам безкоштовні послуги:

• Інформування про наявність літератури у фондах бібліотеки

• Допомога при підготовці списків літератури за окремими темами

• Надання у тимчасове користування видань з фондів бібліотеки за запитами користувачів (Cектор навчального абонементу, вул. Вернадського, 2/4 (5 поверх, тел.756-05-83), Cектор обслуговування літературою фінансово-економічного спрямування, вул. Аржанова,12, тел.721-98-80 (додатковий 115))

• Надання доступу до електронних ресурсів бібліотеки («Ірбіс 64», «УФД-Бібліотека», репозітарій університету «DSpase» - http://biblio.umsf.dp.ua

• Виконання тематичних, бібліографічних та фактографічних довідок;

• Визначення індексів УДК

• Надання доступу до Інтернет через Wi-Fi (читальний зал, вул. Вернадського, 2/4 (4 поверх, тел.756-05-03)

• Забезпечення робочих місць для роботи с електронними ресурсами в бібліотеці (Cектор інформаційно-бібліографічний вул. Вернадського, 2/4 (5 поверх, т.756-05-83)

• Підготовка виставок літератури, у т. ч. до університетських заходів

• Проведення культурно-масових заходів (на допомогу навчально-виховної діяльності УМСФ)

• Навчання у рамках курсу "Основи інформаційної культури" методам пошуку інформації в традиційних та автоматизованих інформаційно-бібліотечних системах Індивідуальне консультування: Допомога у пошуку і підборі джерел інформації

• Консультації, з оформлення бібліографічного опису у списку курсових, дипломних та наукових робіт

• Виконання інформаційних запитів та консультації в режимі «запит-відповідь» по задоволенню разових або постійних звертань користувачів за ел. адресою bibl.umsf@gmail.com

Університет митної справи та фінансів

                            Бібліотека

Ми на з'вязку

Адреса

© 2020 Бібліотека Університету митної справи та фінансів. 

Сайт створен на Wix.com

Телефон: 756-05-83

                  721-98-80

Email: bibl.umsf@gmail.com

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

вул. Аржанова,12

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now